.

.

Трговија на големо 200PCS 12V 44 Копче за IR-Далечински Контролер За RGB 5050 LED Светло Лента

Трговија на големо 200PCS 12V 44 Копче за IR-Далечински Контролер За RGB 5050 LED Светло Лента

DEN 19152.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Спецификации :
Тип : 44 Key Далечински Контролер
Режим на конекција : Заедничка Анодна (+)
Текст : 12 V
Макс Излез : 12 V 6 A
Макс оптоварување струја : 2 A секоја боја
Излез : три CMOS мозоци-ја отвори излезната
Работна Температура : -20°C-60°C за Контрола на опсег : 10 CM~500 CM
Режим На & Шема :
Боја : 20 Бои
8 Светлина Шема : Брзо / Бавно / Auto / Flash / 7 боја исчезнат промена / 3 боја исчезнат промена / 7 боја jumpy промена / 3 боја jumpy промена
Р / G / B зголемување и намалување контрола
6 DIY клучеви
Пакет се вклучени :
1 X 44key IR Контролер
1 X Далечински 1 X CR2025 батеријата 1 X прирачник за Корисникот 1 X DC машки кабел
За Најдобри Лимон
Најдобрите Цени :
Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.
Сигурен Испорака :
Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба. Ние брод преку пост воздух mail од Кина,препорачана пошта,Express итн која има просечна транзит време од 15 до 35 работни дена преку обична пошта и од 5 до 7 работни дена преку брза испорака, но може да биде одложен поради временски услови или безбедносни прашања. За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевтино и полесно отколку да се има да се вози надолу во вашата локална продавница за електроника
Квалитет На Производи :
Сите наши објекти што доаѓаат со 30 Ден парите назад,60-ден се врати во замена за замена,2-годишна гаранција гаранција, и биле завршени стареење тест. Нашите производи се исто така се тестираат за обезбедување на квалитет на цели (CE,УЛ Наведени, Ro HS).

Основни својства

Тип На Објект:
Нежните
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
RGB Лента
Гаранција:
1
Max. Оптоварување На Моќ:
6
Број На Модел На:
ЈОВАН-LEDCR-IR44V12M

Тие исто така купуваат со овој производ.