.

.

XQF DTMF МЗ-48A6J Рака Микрофон Микрофон RJ-45 Приклучок За Yaesu FT-8900 FT-2800M OT8G Радио

XQF DTMF МЗ-48A6J Рака Микрофон Микрофон RJ-45 Приклучок За Yaesu FT-8900 FT-2800M OT8G Радио

DEN 579.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Секоја цел, ќе добие подарок , Како на слика
DTMF МЗ-48 A6 J Рака Микрофон Микрофон RJ-45 Приклучок За Yaesu FT-8900 FT-2800 M OT8 G Радио
Опис Опис Спецификација : 100% Сосема нов & висок квалитет На позадинско осветлување МЗ-48 A6 J микрофон овозможува директно тастатурата фреквенција влез или тастатурата меморија канал се потсетиме. На пренесува на МЗ-48 A6 J овозможува прирачник за влез на DTMF тонови за autopatch ги користите Четири кориснички програмабилни "меки" копчињата се дадени на МЗ-48a6j микрофонот што ќе ви овозможи да се донесе често се користи ставки од Менито или предниот панел клучните функции на врвовите на вашите прсти. Компатибилен со повеќето од Yaesu / Vertex Стандард мобилна станица радија. Тежина : 143g Боја : Црна Компатибилни Модели : FT-1500, FT-1500 M, FT-1802, FT-1802 M, FT-1807, FT-1807 M, FT-1900, FT-1900 R, FT-2500 M, FT-2600, FT-2800, FT-2800 M, FT-2900, FT-2900 R, FT-3000, FT-7100, FT-7100 M, FT-7800, FT-7800 R, FT-7900 R, FT-8100 M, FT-има око 8500, FT-8500 M, FT-8800, FT-8800 R, FT-8900, FT-8900 R Пакетот вклучува : 1 X DTMF Микрофон МЗ-48 A6 J

Основни својства

боја:
Црна
Is_Display:
No
Максимален Домет:
3km-5км
Димензии:
База на Радио
Број На Модел На:
FT-8900
Тип:
Додатоци
Разговор Опсег:
База на Радио
Бренд Име:
XQF
Воки Токи Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
База на Радио
Складирање Канал:
База на Радио
Материјал:
добро

Тие исто така купуваат со овој производ.