.

.

crotch Целосна crotch Свила Еластични чорапи Перспектива*856*Теди Бикини Боксер Триаголник Пижами Одговараат на Средниот панталони Бесплатен Превозот

crotch Целосна crotch Свила Еластични чорапи Перспектива*856*Теди Бикини Боксер Триаголник Пижами Одговараат

DEN 3072.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние може да се прилагоди според корисникот, ако е потребно, контактирајте со сервисот
Детален опис
На свилен мека, заводлива смисла на перспектива, ќе фигура завиткани од екранот, женски!
[бренд] : CAVEMEN [потекло] : ХОНГКОНГ
Овој дел е поделен на : отворена crotch и целосна crotch две! Иста цена, пријател потреба, може произволно да изберете!
Нитрилна нитрилна ткаенина потсетник
A : мека газа, Chanyi перспектива! (розева боја, црна, бела, црвена, Кафе боја)

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
5
Гаќи Тип:
бикини
Материјал:
Rayon
Број На Модел На:
856
Декорација:
Никој
Бренд Име:
CAVEMEN

Тие исто така купуваат со овој производ.