.

За МатеријалПолиестерПолиестер е најдобар материјал ,тие се лесна, перат и навремено отпорни Овие поза�

Услуги на клиентите Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет и задоволување на поуслуга...

Ви благодариме за вашата нарачка Answer : ___________________________ Note : истиот слика во различни монитори ќе се покаже

Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина ког�

За МатеријалПолиестерПолиестер е најдобар материјал ,тие се лесна, перат и навремено отпорни Овие поза�

Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Полиестер Ако позадина е валка

Се применуваат за : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа, реклама екранот итн тип

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл�

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл�

П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и

П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се ко

)(2)Поголема Големина : 7x10ft(220x300cm)8x10ft(250x300cm)10x10ft(300x300cm)10x20ft(300x600cm)овие големи димензии, исто така, едно парче,

Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасните,Мајчинство и Сем�

~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.За Бој�

Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографиј

Прилагоди На Големината : Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополните

Прилагоди На Големината : Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополните

Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Дец

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл�

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во маши

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма�

Полиестер Дебели,трајни,светла во боја,Подобро печатење квалитет .Ако сте задоволни со дизајн, можете д�

Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд Тоа е префериран избор за фот

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер ма�

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во маши

Напомена : позадина заграда не е вклучена Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во маши

Валани испраќање позадина 3 Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост Ак�

Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас.Особено забрзана,Обработени нарачка во

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл�

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина ког�

Professional10ft*20ft TyeУмре Муслин фотографија студио реквизити F5469 ,свадба студио позадина,фотографија позадин�

Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

П : Како можам да ги прилагодите на позадина на продажба ?A : Можете да ги испратите на сопствени информац�

Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост Нашиот дизајнер ќе го направи �

Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио За полиестер позадина,м

Ако ви треба позадина итно, ве молиме контактирајте со нас однапред да изберете побрзо превозот.За вини�

Спецификации : Материјал : Памук муслинБои : зеленаОбјектот Големина : 3*4mОбјектот Тежина : 1.6 kgAnswer : ___________

Ако сте збунети во врска со тоа,ве молиме контактирајте со нас Ве молиме контактирајте со нас.Тие се protabl

Ви благодариме за вашата нарачка ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас П : Може да

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа �

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 30

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Производство на сликата : (Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се �

Валани испраќање позадина 3.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Позадина може да биде персонализира