.

.

НОВА СТОМАТОЛОШКА ОПРЕМА СТАНДАРД НОГА КОНТРОЛА НА ВОЗИЛОТО-4 ДУПКА

НОВА СТОМАТОЛОШКА ОПРЕМА СТАНДАРД НОГА КОНТРОЛА НА ВОЗИЛОТО-4 ДУПКА

DEN 2030.00
DEN 2255.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1. Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.
2. Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .
3. Превозот : Сите стоки ќе оди преку квалитет пред превозот и професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака дека ќе биде нула-оштетени во текот на превозот
4. Ако додадете нашата продавница за вашата продавница листа ,ние ќе ви испрати подарок за слободни заедно со производите ќе го купите.
5. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи,Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодариме многу.
6. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе се обезбеди пред-продажба и по-продажба на услуги во секое време. уживање во вашата шопинг!
Мало Value > 79 ДОЛАРИ! 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е погоден за повеќето стоматолошки единици. Тоа е пондерирана за максимална стабилност и не пропадна нога влошки. Направени од издржлив челик хром купола 4 Дупка Забелешка : цевка нема да се инсталира,Бидејќи тоа е многу лесно да бидат оштетени во транзит!
1pcs

Основни својства

Бренд Име:
ZUCZUG
НЕТО-WT.:
90g
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
101506
Состојка:
Забите Ортодонција
Тип На Објект:
Белење На Заби

Тие исто така купуваат со овој производ.