.

.

STARPAD За пред шофершајбната на theFor Хонда CBR250 MC22 CBR22 Бесплатен Превозот

STARPAD За пред шофершајбната на theFor Хонда CBR250 MC22 CBR22 Бесплатен Превозот

DEN 2640.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ви благодарам многу. По двете тебе и мене потврди проблеми. Уживајте во вашата шопинг. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Или изборот ЕМС или другите. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Благодарам многу. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail.

Основни својства

Специјални Функции:
Пред Шофершајбната
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.