.

.

EYKI Бренд Мажите Шупливи Flywheel Механички Види Машки Класична Црна Кожа Месечината и Ѕвезда Функција Голема Dial Бизнис Часовници

EYKI Бренд Мажите Шупливи Flywheel Механички Види Машки Класична Црна Кожа Месечината и Ѕвезда Функција Голема

DEN 3120.00
DEN 10398.24
-70 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е уредна и валидна . Ние може да гарантира парцели ќе бидат испратени во рок од 72 часа откако ќе се направи исплата.
2. Ние ќе се базира на различни земји за да одговара на оптимален режим на транспорт, да се обезбеди дека транспортот е безбедно и брзо, ако постојат посебни потреби ве молиме контактирајте со нас.
3.Обично ние ќе бидат опремени со соодветни пакување за да се види за да се осигура безбедноста на транспортот, но поради некои национални царински причини, може привремено да се прилагоди на пакување, ве молиме да ја прими стоката предмет, ако треба
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //global.cainiao.com/ (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Основни својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Фаза На Месечината
Затворач Тип:
Тока
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
бизнис
Бендот Должина:
24cm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
EYKI
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
0mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Dropshipping:
Поддршка

Тие исто така купуваат со овој производ.