.

.

Слушалка Звучници Вистински Слушалка Звучници За Sony Xperia E4 E2104 E2105 E2114 E2115 Слушалка За Уво За Sony Xperia E4 Приемник

Слушалка Звучници Вистински Слушалка Звучници За Sony Xperia E4 E2104 E2105 E2114 E2115 Слушалка За Уво За Sony

DEN 62.00
DEN 75.36
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми.ние прифаќаме : Виза-картичка.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail . Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем.Ако ни e-mail и не heara одговор . Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот. Откако примивме
производот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .кога ќе брод мојата цел? ако.ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.
QCC ВО ТАИ WAN
Вистински Слушалка Звучници за Sony xperia E4 E2104 E2105 E2114 E2115 слушалка за Уво за Sony Xperia E4 говорникот приемник замена
Продажба На Поени :
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.ние прифаќаме : westernunion
3. И
ние ќе бидеме повеќе напори да ја направиме нашата работа. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. Исто така, даде нашиот тим најдобар охрабрување. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.Delievery време : EMS : 5-15days. (освен Во оддалечените области)
3.

Основни својства

боја:
слушалка звучници
Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Sony xperia E4 E2104 E2105 E2114 E2115
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
мини цел:
1pcs
користат за:
Sony xperia E4 E2104 E2105 E2114 E2115
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитет:
најдобар квалитет

Тие исто така купуваат со овој производ.