.

.

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR8510035

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR8510035

DEN 494.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR8510035
Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било други големина,ве молиме љубезно дозволете ми да знам.
Ако ви треба голема количина,ве молам дозволете ми да знам и ние ќе ви ги даде голем попуст.
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Основни својства

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
IR8510035
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes
ID:
85mm
OD:
100mm
H:
35mm

Тие исто така купуваат со овој производ.