.

.

Авто Мотор Coolant Термостат Домување Собранието ОЕМ# 92062728 за Buick Excelle 1.8 / Epica Бесплатен Превозот !

Авто Мотор Coolant Термостат Домување Собранието ОЕМ 92062728 за Buick Excelle 1.8 / Epica Бесплатен Превозот

DEN 1090.00
DEN 1238.40
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Авто Мотор Coolant Термостат Домување Собранието ОЕМ# 92062728 за Buick Excelle 1.8 / Epica Бесплатен Превозот !
Ќе го добиете објект токму како pictrues шоу
Драги Пријатели На :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница .Ние и ветуваме дека : Било какви прашања или пораки што се оставени тука ќе биде потврден во следните 48 часа ; ако нејзино итно ,ве молиме контактирајте со нас со wechat или whats APP.
Ако не сте сигурни wehther оваа точка одговара со вашиот автомобил или не ,ве молиме испратете ни ВИН на вашиот автомобил ,ние ќе се провери и потврди за вас,ви благодарам.
Ви посакуваме среќен шопинг !
Обично било Предмети кои сте ги купиле тука ќе бидат испратени во рок од 48 часа .
Контакти
Име
Ехо
Трговија Менаџер
cn1511714317
E-mail
interparts(во)126.com
QQ
2429573616
Whats APP &Viber
+86 13044245012
Skype
echodalia

Основни својства

Објектот Висина:
1
Осветленост Дел Број:
92062728
Објектот Тежина:
1
Astra-Година:
2000,2007
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Специјални Функции:
1
Објектот Ширина:
1
Материјал Тип:
1
Бренд Име:
ВИСАТ ZHUANG
Објектот Должина:
1
Chevrolet Модел:
Astra
Производителот Дел Број:
92062728
Точка име :
Термостат Собрание
Боја:
Токму како pictrues шоу
Состојба:
Нови
Warrantly:
1 година
ОЕМ:
92062728
Автомобил Направи:
За Buick и Chevrolet
Автомобил Производител:
Buick

Тие исто така купуваат со овој производ.