.

.

4 парче/многу LM20UU LM25UU линеарна топката имајќи Линеарна Имајќи 20mm 25мм 3d печатач LM20 LM25 3D печатач cnc делови

4 парче/многу LM20UU LM25UU линеарна топката имајќи Линеарна Имајќи 20mm 25мм 3d печатач LM20 LM25 3D печатач

DEN 1065.00
DEN 1121.28
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

4 парче/многу LM20 UU LM25 UU линеарна топката имајќи Линеарна Имајќи 20mm 25мм 3d печатач LM20 LM25 3 D печатач cnc делови
4 парче/многу LM20 UU LM25 UU линеарна топката имајќи Линеарна Имајќи 20mm 25мм 3d печатач LM20 LM25 3 D печатач cnc делови

Основни својства

Должина:
Linear Bearing
Дијаметар:
25мм, 20mm
Премази:
никел
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
43
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
Линеарни Имајќи 20mm 25mm
Структура:
Линеарни Имајќи

Тие исто така купуваат со овој производ.