.

.

Пад На Превозот Бесконечност Љубов Лов Бразлетна - Самострел Шарм Црна Кожа За На Рака На Пријателство Multilayer

Пад На Превозот Бесконечност Љубов Лов Бразлетна - Самострел Шарм Црна Кожа За На Рака На Пријателство Multilayer

DEN 79.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис
Ве молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица. може да обичај прави било која од вашите збор во средината, и како шарм, исто така, може да обичај прави вашиот сакаше. Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако ви треба било прилагодено дизајн.
Оваа серија ние не падне на превозот. Нема потврда или фактури спакувани во пакет. Цел≥Брод Виза Изразат Испорака(DHL/ФЕДЕКС/EMS/ARAMEX Бесплатен Превозот
За Нас
ние се наоѓа во меѓународната трговија стока град-Yiwu Град,Провинција Жеџијанг,Кина. Имаме голема географска предност.ние сме една фабрика, исто така,. Ние сме биле посветени на модата jewellry бизнис за повеќе од 10 години, ние, исто така може да прифати било обичај цел дизајни.
Испраќање Време : Обично 1 - денот на испраќањето, 2-денот на испраќањето, ве молиме видете секоја точка е специфична испраќање време.И за голема количина, ве молиме потврдете го со нас точниот испраќање време.
Производот се движи : смола алки,смола прстени,смола обетки,rhinestonestuds,studs,earrinnecklaces сетови,рачно изработени ѓердан сетови,акрилик накит,сребрен накит,кожни нараквици,се водат алки нараквици,нараквици за коса,игли за коса, канџи,hairbarrattes,итн. Ние и ветуваме на нудиме на нашите клиенти најдобри цени со најдобрите услуги и најдобрите производи. Клиенти satisfation е нашиот ПРВ приоритет.
Ве молиме donot двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл ќе usualy се одговори во рок од 24 часа. Ние се претпостави
"НИШТО НЕ Е НЕВОЗМОЖНО АКО КОМУНИКАЦИИ ЕДНИ СО ДРУГИ".

Основни својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
17cm
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
17cm

Тие исто така купуваат со овој производ.