.

.

Радио Baofeng УВ-82 воки токи Li-ion Батерија 3800mAh 7.4 V за Baofeng Pofung УВ-82,UV82,УВ-8D,УВ-82HX Преносни двонасочна Радио

Радио Baofeng УВ-82 воки токи Li-ion Батерија 3800mAh 7.4 V за Baofeng Pofung УВ-82,UV82,УВ-8D,УВ-82HX Преносни

DEN 663.00
DEN 799.20
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Драги ценети клиенти, ви благодарам многу за вашата шопинг тука, сега ќе се подобри нашите превозот услуга и секоја парцела ќе биде пристигнале безбедно и во кратко време. Благодарам многу за Aliexpress, тоа ни дава шанса да ви се исполнат и да ни снабдување најдобри превозот метод за поддршка и за нас.
Радио Baofeng УВ-82 воки токи Li-ion Батерија 3800m Ah 7.4 V за Baofeng Pofung УВ-82,UV82,УВ-8 D,УВ-82 HX Преносни двонасочна Радио
Компатибилност : Baofeng УВ-82,УВ-8 D,УВ-82 HX Преносни двонасочна Радио Спецификација :
Хемија : Li-ion
Капацитет : 3800m Ah
Напон : 7.4 V Пакетот Вклучува : 1× 3800m Ah Li-ion Батерија Пакет
Објектот Слика :
Превозот :
1. По вашата исплата Потврди од страна на aliexpress платформа, стоките ќе бидат испорачани во рок од 24 работни часа.
2. Следење на број ќе се додаде во вашата aliexpress цел по испорачување.
3. Времето за испорака зависи од различни континенти или превозот методи.
Кина Пост Регистрирани Воздух Мај/Post NL
Континенти
Прибл. Време На Испорака
Европа
45 работни дена
Азија
35 работни дена
Океанија
35 работни дена
Северна Америка
45 работни дена
Јужна Америка
60 работни дена поради строгите царински преглед
Африка
60 работни дена
Руската Федерација
60 работни дена
Експрес :
DHL/Федекс /UPS-от
Континенти
Прибл. Време На Испорака
Европа
7-14 дена
Азија
7-14 дена
Океанија
7-14 дена
Северна Америка
7-18 работни дена
Јужна Америка
14-30 работни дена поради строгите царински преглед
Африка
14-30 работни дена
Кина EMS/EMS Speedpost Сингапур
Континенти
Прибл. Време На Испорака
Европа
14-25 работни дена
Азија
14-20 работни дена
Океанија
14-20 работни дена
Северна Америка
15-25 работни дена
Јужна Америка
20-30 работни дена поради строгите царински преглед
Африка
20-30 работни дена
Белешки : Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот .Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликува поради логистика максималните периоди на работа и празници.
4. Стоките ќе бидат испратени до вашата нарачка адреса само. Ве молиме да ја откажете вашата претходна цел, и повторно да се постави нова цел со нови превозот адреса. Ние не прифаќаме никакви превозот адреса менува со порака.
5. Купувачот мора да плати за враќање превозот на трошоците и други дополнителни пари поради одбивање на примање на пратката(s) или со поминување царина во дестинација на земјата.
Даночната Политика :
1. Ние ќе го одбележи количина, ставка детали и вредноста на стоката точно на царинската хартија.
2. Како продавачот, ние не сме одговорни за било царинење во дестинација на земјата. Но, ние треба да обезбеди фактура, или било документи за да им помогне на купувачот да ја заврши царинење .

Основни својства

боја:
Црна
Разговор Опсег:
база на радио
Складирање Канал:
база на радио
Is_Display:
No
Димензии:
за Baofeng УВ-82 радио
Фреквентен Опсег:
база на радио
Бренд Име:
YIDATON
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
за Baofeng УВ-82 батеријата
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.