.

.

Интра-оралната Камера MD-950AW 6LED 2.0 Мега Пиксели за Стоматолог Слики Опрема Бесплатен Превозот

Интра-оралната Камера MD-950AW 6LED 2.0 Мега Пиксели за Стоматолог Слики Опрема Бесплатен Превозот

DEN 24715.00
DEN 26016.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Производ Карактеристики
* 1/4" Sony CCD. * 2.0 Мега пиксели. * VGA и видео излез. * Quad екран и целосна екранот. * Зачувување на слики во У диск. * Wifi трансфер на компјутер (Поддршка win7 или над систем) * Може да страница горе/долу и бришење на сликата од handpiece * Може да се направи видео со далечински управувач * Поддршка нога прекинувач(Изборен) Спецификации : Image sensor : 1/4 sony CCD
Резолуција на слика : 2.0 мега пиксели
Светилка : 6 компјутери бела LED(5600 K)
Акумулација точка : 5mm~50mm
Фотографирањето визуелна агол : 105
Ransmit моќ : 10d Bm(околу 10m)
Примање на чувствителност : 95d B 1.45 kg/set Кутија големина : 27.2*20.7*8.8 cm

Основни својства

боја:
110V, 220V
Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
35g

Тие исто така купуваат со овој производ.