.

.

година нови Стоматолошки Occlusal Maxillary Кастинг Вилица Фокс Авион од не ' рѓосувачки челик

година нови Стоматолошки Occlusal Maxillary Кастинг Вилица Фокс Авион од не ' рѓосувачки челик

DEN 599.00
DEN 665.28
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Изработени од нерѓосувачки челик и тие се autoclaved под висока температура на 135 Centigrade и притисокот на 0.22 Mpa.
Мазна заврши рабовите комфор за пациентот се обезбедува прецизна лесен начин да се воспостави пациентот вертикална dimenstion и occlusal авион.
Пакување Вклучуваат :
1 set as слики прикажани

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби

Тие исто така купуваат со овој производ.