.

.

15 Начин Куќиште Пластични Престој Површината Монтирани Дистрибуција Кутија Switchboard

15 Начин Куќиште Пластични Престој Површината Монтирани Дистрибуција Кутија Switchboard

DEN 593.28

Од стоката
Достапно е за нарачката


15 Начин Куќиште Пластични Престој Површината Монтирани Дистрибуција Кутија Switchboard
Производ големина
Спецификација
Големина(мм)
L
W
H
4 Начини
112
210
100
6 Начини
148
210
100
8 Начини
184
210
100
10 Начини
222
210
100
12 Начини
256
210
100
15 Начини
312
210
100
18 Начини
364
222
100
24 Начини
270
325
100
36 Начини
305
473
100

Основни својства

сертификација:
CCC
Гаранција:
/
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
/
Карактеристики:
/
Тип На Објект:
Прекинувачи

Тие исто така купуваат со овој производ.