.

.

SEWS-2 парчиња Две Начин Род Тип Гитара Решетка Род Челик 9 X 440mm Сина

SEWS-2 парчиња Две Начин Род Тип Гитара Решетка Род Челик 9 X 440mm Сина

DEN 334.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гитара решетка род.
Две начин или две предмет род тип.
Вкупната должина е 460mm прачка За да остварите или поправки.
Материјал : Челик
боја : Сина
големина : 9*440mm
Пакет се Вклучени : 2 X Гитара решетка род
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Основни својства

боја:
Сина
Бренд Име:
Meideal

Тие исто така купуваат со овој производ.