.

Тема : Жените Мода Антички Златна Боја Кристал Brooch Шарм Симулираат Бисер Партија Brooch Накит За Жените* Си�

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт�

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт�

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Белегзии Алка Стил : Креативни, Симпат�

Добредојдовте на terisa накитприродни сива бисер & сива кристално сино crrystal хривнија 5rows големина : 68ммтежи

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик+5mm stingray кожаДолжина е 20.5 см ,може да се прилагоди на должината ,треба �

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж�

Вкупна Должина : 20.6 cm, 24.4 g,Главниот камен големина : 17.4 x 10.4 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења

Вкупна Должина : 23.5 cm, 37.2 g,Главниот камен големина : 29.9 x 21.1 mmВе молиме овозможи 60 дена да пристигнеКамења

5 слој beaded заврши нараквици cb0812 ZZ5 Материјал : 4mm кристал монистра, стаклени семе мониста, mokuba мозок, од не

Состојба : НоваMeterial : Нерѓосувачки Челик+ Синтетички кожаБоја : како на сликаКоличина : 1 ПарчеМерење : 180mm

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое м�

LOULEUR Мода Вистинска Кожа Хривнија за Мажи Жени од не ' Рѓосувачки Челик Магнетни Clasps Mens Нараквици Алки На

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Нараквица Алка Стил : Креативни, Симпа�

МОДЕН ХРИВНИЈАОПИС : ГОЛЕМИНА : Проширување алка,Внатрешен дијаметар приближно 60mm,дебелина од 1,5 mm.шарм �

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

Royal Beier 50pcs / многу Розова Серија Мешани Метал Копчето Шарм 18mm Snap Копчето За 20mm Snap Хривнија Snap Накит KZHM076aКо

Материјал : Цинк Базирани на Алуминиумски & Легура & Смола(Олово и Никел Безбедно)Големина на : Прибл : 17cm(6

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ни

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште�

Хривнија Големина Mesure НачинПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на вебСајт Кина Пост Обич�

2 Боја Шарм Кристал Смола Риба Хривнија Симпатична Злато&Зголеми Златна Боја Синџир Хривнија Жените Нак

Познатиот Бренд Ресни Хривнија Злато Позлатен Бела Циркони, Отворајќи CZ Шарм Долга Цевка Бар Мушка нишк

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас За било какви прашања, барања или предлог за наши

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и К�

9143538696603518 Кинески среќа Јаже парче парче парче парче парче парчеПредмет тип : рачно изработени Плетенка

Стил : РетроМатеријал : Металшарм големина : 25mmХривнија големина : прилагодливПродолжен синџир : Боја : к�

Стил : РетроМатеријал : Металшарм големина : 25mmХривнија големина : прилагодливПродолжен синџир : Боја : к�

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

Ако вие не го носите , бојата на нашите производи може да биде последен за една година .Голем Трговија На

Име : 2015 Мода Накит За Жените DIY Влакно Хривнија Злато Позлатен Змија Синџир Со Злато, Бисери SBR140695 Матери

Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Голема количина цел може да

започнетекрајотНапомена : 1 : Стаклени прилепува копчиња метална рамка , за обезбедување квалитет .2 : спе

Ве молиме контактирајте ме ако пратката не е доставена на време.Прашања и одговори Колку долго ќе треба

Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете прои

Плаќање Ние прифаќаме Зачувам ( ве Молиме контактирајте со нас ако било какви проблеми со овие ), исто та�

име на производ : Мода rosary Монистра Хривнијахривнија тежина : 11.0 g / pc(приближно)хривнија должина : 21cmхрив�

Име : 925 Накит Murano Кристал Монистра Нараквици За Жените Пријателство Љубов Шарм DIY Нараквици & Алки SBR150122 �

Двоен Синџир Шарени Керамички Монистра Влакно Нараквици Жени Мажи Ткаат Јаже Алки Прилагодливи Wristbands Н

Превозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 2 7 работен ден по добивате вашата исплата...

Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕНА, по приемот на објектот

Добредојдовте во мојата продавницаБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180,

Добредојдовте на wellmore Накит Фабрика продавницаФабрика Директни добредојдовте на големо и малоanswer : ______

Превозот ВремеРакување со времето : 2 работни денаВреме на испорака : 815 работни денаВраќање / Поврат1...

12mm Тигар Око Монистра Вулканска Лава Mens Камен Хривнија Буда рачно изработени Природата Камен Јога Нара�