.

.

STARPAD Мотоцикл сопирачките на возилото refires ybr refires лизга-отпорни en150 плоча алуминиум легура кат мат - 12,1 парчиња/многу

STARPAD Мотоцикл сопирачките на возилото refires ybr refires лизга-отпорни en150 плоча алуминиум легура кат мат

DEN 478.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Или изборот ЕМС или другите. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Благодарам многу. Ви благодарам многу. Или испратете уште една нова една за да ви. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. опции количина сребро 823 злато 862 црвено 852 пурпурна 932 сина 714 црна 835 детали за производот
име : мотоцикл алуминиум легура кочница плоча се лизга-отпорни на возилото
материјал : алуминиум легура
е применливо : модели се види мерење купување
мерење : 5cm * 6cm може да се види подолу слика
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Уживајте во вашата шопинг. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек.
производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само .

Основни својства

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
STARPAD
боја:
Бела, Жолта, Црвена, Виолетова, Сина, Црна

Тие исто така купуваат со овој производ.