.

.

Најлон Јаже 38cm x 25cm Багаж Носителот Џеб Налепница За Вообичаените Автомобил Задните Трупот Седиште Назад Складирање Мрежа Нето-2 парчиња/set

Најлон Јаже 38cm x 25cm Багаж Носителот Џеб Налепница За Вообичаените Автомобил Задните Трупот Седиште Назад

DEN 578.00
DEN 696.00
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail"или" ЕМС експрес" или"Хонгконг пост воздух mail"за купувачот за испорака на стоката.Должината на повеќе статии,ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача.
Превозот Термини :
Известување на Русија;
Поради изразат друштво на Русија ажурирање многу нови услови на испорака, секој приемник треба да именуван во полно име (целосно име и презиме која вклучувајќи три збора).Размислете да ви донесе неповолно, ви благодарам за вашата соработка. Позитивно е секогаш очекува, ве молиме ги споделите со нас причина пред да остави негативни повратни информации и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми да се направи сте задоволни. Сепак,ние ќе ве информираме преку е-Маил. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела, понекогаш по 25 дена да пристигнат на вашата адреса, или дури и еден месец подоцна парцела за да стигнат до вашата адреса.
Следење на број ќе се обезбедува,On-line следење е на располагање во тоа?3-5 дена по превозот.
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Додатоци) За Универзална Задните Трупот Товар Мрежа Нето Торба
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет на Најлон Јаже Вклучуваат : 2 ПАРЧИЊА/SET за 1 автомобил Направен во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена - 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Ние можеме да брод на светот
Објектот Ќе Биде Предаден во Рок од 3 работни дена штом вашата Исплата Потврди. Ние треба да се организираме на испорака.
"Хонгконг пост воздух mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса.
"Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.Па ве Молиме оставете ги вашите име и презиме? при купување на стоката.
Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк,виша сила и слично.На пример,Бразил ќе брег 25 - 60days
"ЕМС експрес" и "EPacket express"
Повратни информации :
Вашето мислење е поддршката за нас и тоа може да ни помогне да се подобри. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија.
Понекогаш,се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен. Лесно инсталирање.

Основни својства

Тип На Објект:
Мрежи
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
Kadore
Име На Модел:
112161
Објектот Ширина:
10cm
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Висок Квалитет на Најлон јаже

Тие исто така купуваат со овој производ.