.

.

Висок Квалитет На Нови Mayitr Топката Имајќи Керамички Брзина На Топката Лагери За Дома Алатки

Висок Квалитет На Нови Mayitr Топката Имајќи Керамички Брзина На Топката Лагери За Дома Алатки

DEN 60.00
DEN 99.84
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


HW0001018
Спецификација :
Бренд нови
Тип : керамички топката имајќи
Внатрешниот трки : Zr O2 (Циркониум Оксид) керамички
Топки : Zr O2 (Циркониум Оксид) керамички
Внатрешен дијаметар : прибл.8мм
Надворешниот дијаметар : прибл.22mm
Ширина : прибл.7mm
Анти-магнетно
Мали се носат, долг животен век.
Висока прецизност и сигурност.
Пакет се вклучени :
1pc x 608zz топката имајќи
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Основни својства

Број На Модел На:
Брзина На Топката Лежишта
Бренд Име:
Mayitr
Капацитет На Моторот:
Други
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.