.

.

5 Панел Модерна Платно Печатење На Уметноста Постери Платно Платно Ѕид Уметнички Слики Дома Декор Дневна Соба Платно Печатење

5 Панел Модерна Платно Печатење На Уметноста Постери Платно Платно Ѕид Уметнички Слики Дома Декор Дневна Соба

DEN 481.00
DEN 816.00
-41 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

modname=ckeditor
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за вас доаѓаат
Материјал : Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
Квалитетот оценка : ААА+ Висок квалитет.
Пад На Превозот : Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена
Обичај Платно Печатење : Ние може да се обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина : size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14inx2,8x18inx2,8x21inx1)
size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)
size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1)
modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Основни својства

Големина (Инчен):
Size1 Без Рамка, Size1 Рамка, Size2 Без Рамка, Size2 Рамка, Size3 Без Рамка
Бренд Име:
JIE НАПРАВИ УМЕТНОСТ
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Анимација
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
402
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.