.

.

5*9*10мм ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

5*9*10мм ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

DEN 278.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

големина 5*9*10мм Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав
СОВЕТИ : сликата е само referance, постојат многу големината на лежишта,ние не може да се земе слики за секој модел. Па кога ќе ги нарачате, ве молиме проверете го насловот и големина внимателно без разлика дали тоа е потребно!
Ако ви треба други големина ве молиме љубезно дозволете ми да знам.
Ако ви треба голем сметка, ние ќе ви ги даде голем попуст.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас.

Основни својства

Број На Модел На:
5*9*10мм
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
5mm
OD:
9mm
H:
10мм
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.