.

.

Црвено &Црна Brocade Спирала Челик Boned Свадба Корсети И Bustiers Половината Тренер Секси Готски Плус Големина Korsett За Жени

Црвено &Црна Brocade Спирала Челик Boned Свадба Корсети И Bustiers Половината Тренер Секси Готски Плус Големина

DEN 793.00
DEN 1344.00
-41 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пластични Коски
Број на Bonings : 10
Пред Челик Busk Затворање
Ланче Назад со 9 grommets
Лента Алкохол
Pleated Трим
Вклучува Камшик
Боја : Црна, Црвена, Беж, Црна, Црвена, Бела,Сина, Зелена
Должина : 15 "/ 38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Жакард
Бистата линија : во Текот Биста, Душо
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
2550
Материјал Состав:
Жакард
Декорација:
Вез
Материјал:
Spandex,Најлон
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Секси
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Готски & Викторија
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Црна, Црвена, Црвена, Беж, Црна, Бела, Сина, Зелена
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Тие исто така купуваат со овој производ.