.

.

Индискиот Правец Апстракт Чудотворна Печурка Минималистички декоративна ткаенина софа во позадина крпа тремот виси крпа ѕид tapestry

Индискиот Правец Апстракт Чудотворна Печурка Минималистички декоративна ткаенина софа во позадина крпа тремот

DEN 1275.00
DEN 1386.24
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат. ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
5. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Ве молиме да направи affirmance во време откако ќе ја добиете вашата стока; ако сте задоволни со нашата служба ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ви благодариме.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по ние испрати вашите производи;ние ќе обично испратите те стоки надвор во рок од 48 часа откако ќе го напуштите вашиот начин на плаќање;пакет ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
4. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не го одржи редот.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ);
2. Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Услови
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3.Индискиот Правец Апстракт Чудотворна Печурка Минималистички декоративна ткаенина софа во позадина крпа тремот виси крпа ѕид tapestry
Внимание :
1.За низок превозот надомест, тоа е малку ризично за време на превозот Suppoose од CPAM (Кина пост воздух пошта). Тоа ќе биде одлична поддршка на нашата работа;
7. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
Служат опис
1. Ве молиме да ги пратите на вашите производи навремено откако ние испрати нив;
6. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.

Основни својства

Големина:
148x200cm
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SexeMara
Обликот:
Плоштад
Шема:
печурки
Техника:
Плетени
Материјал:
спојувањето
Стил:
Модерна
Шема:
Модерна
дизајн:
Модерна

Тие исто така купуваат со овој производ.