.

.

Убава 18 10мм розова корални боја јужна морска школка бисер ѓердани >Factory трговија на Големо цена Жените Giftword Накит

Убава 18 10мм розова корални боја јужна морска школка бисер ѓердани >Factory трговија на Големо цена Жените Giftword

DEN 424.00
DEN 815.52
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

ние се уште имаат 14k 18k злато затворач риба
бисер големина : 4-20 mm
ѓердан должина : 16-300 инч.
-Ве молиме наведете вашиот реден број(s) и e-mail адреса за сите прашања
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. (Променете ја должината на контакти ве молиме да ни)
Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери.
П Дали ви се комбинираат на превозот?
A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест
П : Може да ј се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина?
A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање. Прописите не се признае на нашите прави тоа.
П : сакам да го променам друг затворач, дали е тоа во РЕД?
A : Да, ние може да понуди некои други достапни clasps за вашиот објект. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.
-Ако објектот е дефектен, ни e-mail за наплата на аукција затворање цена.
Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит во Опис на Производот
Директно фабрика цена,Исклучителен квалитет. Само кажете ни ги вашите prefered затворач и плати некои дополнителни такси, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање.
-Понудувачи се врати објект на нивната цена и ние ќе брод друг објект назад во нашите трошоци. Ве молиме контактирајте со нас за промет на големо детали.
Некои прашање, ве молиме погледнете го следново;
П : Дали овие вистински вистински бисери?
A : Да, сите бисери ние сме продажба се 100% реално вистински бисери.
-Сите не-производ поврзани со надоместоците (како што е превозот, трансакција, обработка на уплатата, и
осигурување), не се враќа. но, ние може да се комбинираат превозот вашите елементи
По Услуга и Политика на Враќање :
-Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас. Јас не може да го стори тоа.
П; Дали ви трговија на големо?
A : Да, ние сме оригинална снабдувач.
На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро 925 Затворач. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.
-Целосна наплата или размена важи 30 дена по извршената уплата е потврдена. Ние нудиме најдобрите бисери на конкурентни цени, и нашиот занает е НАЈДОБАР.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Совршено Круг
Должина:
ability adjust
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Beautful подарок
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
ААА Накит за Подарок

Тие исто така купуваат со овој производ.