.

.

Животно Птица Папагал Був Мини Гласник Торба Жените Чанта Деца Crossbody Торба Децата Училишни Торби Момчиња Девојчиња Кеси Најдобар Подарок

Животно Птица Папагал Був Мини Гласник Торба Жените Чанта Деца Crossbody Торба Децата Училишни Торби Момчиња

DEN 396.00
DEN 609.60
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Мини Животинско Папагал Був Печати Гласник Торба Деца Crossbody Торба Децата Училишни Торби Момчиња Девојчиња Кеси За Ужинки Во Најдобар Подарок Mochila
НА СЛИКИТЕ МОЖЕТЕ да го ВИДИТЕ, СЕ ПРЕЗЕМЕНИ ОД СЕБЕ, 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ,ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ЦЕЛ Материјал : Високо Квалитетен Водоотпорен Најлон Внатрешноста : Мобилен Телефон , Книга , Огледало , Паричник , Крпа Хартија Функција : Патна Торба , Училишни Торби , Училишни Торби За Тинејџери , Ручек торба ЗАБЕЛЕШКА : Лични Обичај Да им Помогне на Вашиот Сон да се Обистини.( Можете Да Ја Испратите Сликата Ви Се Допаѓа За Нас , Нашата Фабрика Ќе Ја Испечатите Сликата На Вреќа И Не Треба Да Плати Повеќе Пари.) Драг Пријател , можете да правите фотографии за свој милениче и да ги испратите на сликата за нас . дозволете ни да ви помогне да се направи свој милениче торба .

Основни својства

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
16040410
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
COOLOST
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Отворете Џеб
е costumized:
Yes
боја:
Црна
Животно Отпечатоци:
папагалот ,був , верверица ,коњ ,МАЧКА, слон . куче , глушец , МАЈМУН
Употреба:
секојдневно торба , училишни торби , schoolbag , ручек торба , bookbag

Тие исто така купуваат со овој производ.