.

.

НОВА трговија на големо 5/8 16mm 10yards/многу Полиестер Ткаени Жакард Лента рачно изработени лилјак Бесплатен Превозот

НОВА трговија на големо 5/8 16mm 10yards/многу Полиестер Ткаени Жакард Лента рачно изработени лилјак Бесплатен

DEN 431.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 кеса 10yards = 2 парчиња од 5 метри Предмет : 5/8"(16mm) Жакард Лента Материјал : 100% полиестер. Пакет : 10yards/20yards Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци и Куче јаки /мачка јаки итн.

Основни својства

боја:
10 јарди, 20 метри
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
ZD-4
Шема:
Животните
Големина:
16mmx10yard

Тие исто така купуваат со овој производ.