.

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на а�

COUNTACT НАСМожете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или email .Ние ќе се обидеме по

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап�

Добредојдовте во посета на мојот продавница5 дворови / парче5yards=4.572 мете рШирина : 1.2 метри долго : 4.57 мет

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 35cm ширина памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3496Чипка ширина : 35c

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

Почитувани, Добредојдовте во мојата продавница Во ова, јас ви посакувам среќен шопинг...

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 4cm ширина од 100% Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3169Основната �

започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поште�

Функција : 1 Материјал : полиестер / памук 2 Боја : 11 бои во акции 3 Топката Големина : прибл 15mm 4...

Добредојдовте на Нашата продавницаОпис На Производот1 Извезена tulle чипка ткаенина.2 Ширина : 5152".3...

1 Големина : околу 5 CM 2 Пакување : 2 дворови / број 3 Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покаж�

Welcom е да магазин среќенние дизајн на пакување : 5 дворови / парче,15 метри / пакетQ1 : колку долго ќе брод на с

Ткаенина Материјал : Eyelash чипка везени газа Ткаенина Ширина : 41 CM Ткаенина Боја : Бела Црна Функција : Пого

12 / дворот Се надевам дека ќе се разбере и соработка.61 / дворот дворот дворот дворот

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

НАПОМЕНА : Оваа јака е да се користи за деца " облека.Име на производ : бела чипка везени лажни јакаПроизв�

дворот дворот 49.90 / дворот дворот дворот дворот ДОЛАРИ, 16.00 / дворот дворМатеријал : полиестер,sequinsШирина

Мала Големина 12mm ширина Полиестер чипка Шарени Цвеќиња lacework Материјал : Полиестер Квалитет : Екопријате

Функција : 1 Материјали : најлон / памук 2 Боја : бела, црна 3 Големина : околу 15cm / 5.9", 10yards / долга (1yard=91cm=0.91 ме�

Функција : полиестерШирина : 1.1 cm.Количина : 14 Yards.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други слични произ

Имаат добар шопинг.Ако има потреба од секоја промена,ве молиме да се напомене таму.Тоа е од врвен квалит�

Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страниЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА

1y / 2y 35mm Црна / Бела Бисер Beaded Чипка Тапацир Ткаенина Лента DIY Јака Шиење Занаети Облека Headdress Оркестарот М

Ви благодариме за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите прои

Ширина : 2cm*50cm Боја : Прикажува како слика Цена е за 2 компјутери Овој прекрасен дизајн парче има многу ме�

дворот дворот дворот дворот 55.90 / дворот дворот дворот дворМатеријал : полиестер,sequins,монистраШирина : 120

Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне.3 / дворот ТОПЛА ПРОДАЖБА УслугаНие ја прифати продажба

П 3 : Како за минимум цел количество?5 дворови ,за една боја.Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне.УслугаНие ја прифати продажба на Мало, трговија на Гол�

П 3 : Како за минимум цел количество?5 дворови ,за една боја Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!В

1386759040546367 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот д

добредојдовте на нашиот магазинОпис На Производот1 Залепени сјајот чипка ткаенина.2 Ширина : 5052".3...

Добредојдовте на Нашиот чипка ткаенина продавницаОпис На Производот1 должина : 5yard / број 1 двор =0.9144 мета

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

Добредојдовте на kalume продавницаДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиентиКонечно,kalume01 сега може исто так�

Добредојдовте на нашата продавница! Име на производ : embroieredlace намали Ширина : 20cm=7.87 инчен(1inch=2.54 см) се Дос

Состојба : 100 % нов и висок квалитетМатеријал : Микро ВлакнаБоја : Бела OffМодел : ЦветГолемината на секој д�

метар метарSouthkingze се Лоцира во најголемите Ткаенина и додатоци на Пазарот Ние работиме со голем број на

57 / дворот дворДобредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопинг моментQ&AП 1 : Што е вашиот превоз

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

30 Метри / многу Евтини Висок Квалитет Плетенка Чипка Намали Со Златен Конец Хеклани Лента Чипка За Кости

започнетекрајот[Евалуација ]Ве молиме родителите кои ги добиете baby 's објективна евалуација , ако вашето