.

.

5 компјутери/постави Нови 7 бои пелена торба за мама и бебе менување породилно младата работи за складирање кеси Mummy пакет Бебе Производи

5 компјутери/постави Нови 7 бои пелена торба за мама и бебе менување породилно младата работи за складирање кеси

DEN 1413.00
DEN 2017.92
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Топла Продажба дизајнер Жените мода пелена торба nappy торба за мама и бебе менување породилно младата работи за складирање кеси
Голема торба : 39 × 28.5 × 17 CM
Пакет : 29 × 23.5 × 13.5 CM Хранење шише торби : 7 × 7 × 18.5 CM Ручек кеси : 13 × 11 × 7 CM Niaodian : 50 X30 CM

Основни својства

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Стил:
tote торба
Објектот Висина:
33inch
Затворање Тип:
Патент
Големина:
(30cm
Објектот Тежина:
1kg
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
41inch
Шаблон Тип:
Печати
Објектот Ширина:
18inch
Број На Модел На:
#111
Функција:
Мултифункционален Mummy торба, Пелена торба
Сет:
5 компјутери/set

Тие исто така купуваат со овој производ.