.

.

Фабриката за директна продажба на Високо квалитетни лого ( сина гума запечатување капак ) MR126-2RS L-1260DD WBC6-12 MR126 2RS 6*12*4 мм ABEC-5

Фабриката за директна продажба на Високо квалитетни лого ( сина гума запечатување капак ) MR126-2RS L-1260DD

DEN 303.00
DEN 326.40
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок квалитет лого ( сина гума запечатување капак ) MR126-2 RS L-1260 DD WBC6-12 MR126 2 RS 6*12*4 мм ABEC-5
МАТЕРИЈАЛ : нерѓосувачки челик
Превозот :
1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 20-35days.
2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплата
Повратни информации :
1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,
вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.
2.Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме
се чувствуваат слободни да контакт пред да замине било кој тип на повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ако сакате да купите нешто друго не може да се најде во нашата продавница ,
ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори што е можно поскоро
Ви благодариме за вашето време и добредојде на нашата продавница за шопинг

Основни својства

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
MR126 MR126RS MR126 2RS MR126-2RS L-1260DD WBC6-12 L1260DD
Бренд Име:
DTBird
Премази:
no
Структура:
Други
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.500kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
20cm x 16cm x 10cm (7.87in x 6.30in x 3.94in)

Тие исто така купуваат со овој производ.