.

.

STARPAD За Mazda M6 М3 покривот вода на декоративен поклопец / покривот пластични задржување клип прилепува Бесплатен Превозот

STARPAD За Mazda M6 М3 покривот вода на декоративен поклопец / покривот пластични задржување клип прилепува Бесплатен

DEN 384.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Или испратете уште една нова една за да ви. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Уживајте во вашата шопинг. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ви благодарам многу. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Или изборот ЕМС или другите. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро.

Основни својства

Тип На Објект:
Стил Украси
Бренд Име:
STARPAD
Специјални Функции:
Покривот пластични тока
Материјал Тип:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.