.

.

Нови Доаѓањето на Жените Платно Кожени Чевли за Танц Плоштадот Ниска Пета Пракса Чевли за Дами Балет Танцување Чевли 4 Боја Факултативна

Нови Доаѓањето на Жените Платно Кожени Чевли за Танц Плоштадот Ниска Пета Пракса Чевли за Дами Балет Танцување

DEN 494.00
DEN 969.60
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ако сте во потрага за еден пар на убава и удобно професионални денс чевли, па ние треба да се чека за вас за долго време! 2.Сите чевли се пакуваат со професионална логистика кеси, нема кутија за чевли, со цел да се намали логистички трошоци, ако ги поставите цел, тоа значи дека ќе се прифати во кеси, ви благодариме за разбирањето! 3. Ако сакате да добиете вашиот чевли повеќе брзо и безбедно, можете да одберете да ги користите e Packet кога ќе ја поставите вашата цел. 4.Поради различни стилови чевли имаат различна големина стандард, ќе биде побарано да ја одберете големината кога референтна големина на табелата внимателно она што ние им даде на вас, ви благодариме! Вие исто така може да се објасни на ЕУ големина ти треба во цел коментари, јас ќе те следам обезбеди големина во коментари за вашите пратки.
големина 4.5 = ЕУ 34 = 22 СМ
големина 5 = ЕУ 35 = 22.5 CM
големина 6 = ЕУ 36 = 23 СМ
големина 6.5 = ЕУ 37 = 23.5 CM
големина 7.5 = ЕУ 38 = 24 СМ
големина 8.5 = ЕУ 39 = 24.5 CM
големина 9 = ЕУ 40 = 25 CM
големина 9.5 = ЕУ 41 = БЕА 25,5 СМ
големина 10 = ЕУ 42 = 26 СМ
Почитувани Купувачи : Нашата фабрика е професионална танц чевли фабрика која се собира за проектирање, производство и продажба заедно. Сите слики се направени од реалните предмети, она што го гледате е она што го добивате, ве молиме слободно да се купи. Истиот квалитет на нашата најдобра цена, иста цена на нашиот најдобар квалитет, многу нетрпение очекувам да вашата покровителство!

Основни својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JSX
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
WUUQAO
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Ниво На Пракса:
Професионални
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Затворање Тип:
Еластична бенд
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Insole Материјал:
Латекс

Тие исто така купуваат со овој производ.