.

.

Венецијанскиот маскарада музика топката маска на стап Mardi Gras Костим eyemask печатење ноќта на Вештерките Карневал Рачни Стап партија Маска

Венецијанскиот маскарада музика топката маска на стап Mardi Gras Костим eyemask печатење ноќта на Вештерките

DEN 1049.00
DEN 1104.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Јп rfect за Маскарада Странките ,Подароци, Костимот Партии ,Карневал ,ноќта на Вештерките , Mardi Gras ,Нова Година, Велигден ,Божиќ и сл.
answer : ___________________________ note : по случаен избор испрати гребенот боја
повеќе предмети , кликни тука ! arty рок

Основни својства

боја:
Црна, Сина, Златна, Зелена, Виолетова, Црвена, Мулти
Тип:
Партија Маски,Ужас
Бренд Име:
chinrusticyw
Маска Материјал:
ПВЦ
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
123
Покрива Област:
Горната Половина Лице
Повод:
Божиќ

Тие исто така купуваат со овој производ.