.

.

Нови Нерѓосувачки Челик Врежани ДИШАТ Инспиративни Цитат Рака Печат Ткаенината Мантрата Хривнија Алка ОБИЧАЈ НАКИТ

Нови Нерѓосувачки Челик Врежани ДИШАТ Инспиративни Цитат Рака Печат Ткаенината Мантрата Хривнија Алка ОБИЧАЈ

DEN 1984.00
DEN 2088.48
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Како да се плаќаат со Банкарски Трансфер :
1.
Состојба 100% Нов Материјал Нерѓосувачки Челик Големина 68 MM Боја на Злато /розово злато/Сребрена Количество 1 Lot Дел Не. Откако заврши, вашата исплата ќе се одржи безбедно во Зачувам сметка.Ако статусот на вашата нарачка не е променет, да 1 Cbuyer има платено цел 1 D 5 дена откако ќе 19ve платени, ве молиме контактирајте со нас 6. Тогаш едноставно следете ги инструкциите на екранот.Кога го користите банкарски трансфери, ве молиме трансфер доволно пари за да се покријат сите банките од плаќање на услуги. Купувачот Заштита
.
За превозот : Постојат различни превозот методи да се избере
Превозот Метод RU Превозот
(Просечна Превозот Време) БР Превозот
(Просечна Превозот Време) НИ Превозот
(Просечна Превозот Време) International Shipping
(Просечна Превозот Време) E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост 30-60 Дена 30-60 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс/ДПД/UPS-от) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ова ќе осигура дека ни ја прима вашата целосна исплата и ќе ви помогне да се избегне монетарната загуба предизвикана од наплата или спорови. Донесе печатени Банкарски Трансфер на Информации и да го покаже на банкарски службеник, пред да се изврши уплатата. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
Како да се плати со кредитна картичка :
Кога ставање на вашата нарачка, одберете кредитна картичка сакате да ја платите со и вие ќе бидете насочени кон сигурна исплата страница.
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби.На исходот страница, изберете Банкарски Трансфер, како начин на плаќање.
Нашата компанија е една од најголемите накит suppilers,која е основана во 2016 година во Жеџијанг во Кина . Имаме Десетици илјади ставки,ќе имате повеќе избор. Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна.Одете на вашата локална банка за пренос на вашата исплата. Не постои ништо што не може да се постигне ако се стави својот ум и срце за тоа. LT002 Забелешка
Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ние нормално испрати парцели во рок од 3 дена за време на работни денови. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Секогаш верувам дека може, и ќе.Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации.
Diy Модна Ткаенината Хривнија Закачам
Писмо Со Печат Нараквици
Инспиративни Хривнија Закачам
*************************
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Роза злато
Ширина : 3ММ
Дијаметар : 68 MM
Нека овие зборови се на вашиот водител и вашиот потсетување дека имате сила и волја да го направите она што е потребно.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.

Основни својства

Метална боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
ZAH4
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Кристал Приказна
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Typle:
Печат хривнија/ID хривнија/Letterring хривнија
matel боја:
сребрена/Розово злато
Дијаметар:
68mm
манжетната хривнија:
манжетната хривнија закачам
Ширина:
3MM
Инспиративни Хривнија:
Инспиративни Закачам

Тие исто така купуваат со овој производ.