.

.

1 PIN PTT МИКРОФОН Earhook Слушалката Слушалката за HYT Радио TC310 TC320 TC1688 T6200 T6210 T6220 T6250 T6300 T6400 T7200 C1042A

1 PIN PTT МИКРОФОН Earhook Слушалката Слушалката за HYT Радио TC310 TC320 TC1688 T6200 T6210 T6220 T6250 T6300

DEN 273.00
DEN 287.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 PIN PTT МИКРОФОН Earhook Слушалката Слушалката за HYT Радио TC310 TC320 TC1688 T6200 T6210 T6220 T6250 T6300 T6400 T7200
Опис :
1. Сите на нашите предмети се Сосема Нови.
2. И десно и лево уво може да се носи удобно.
3. Далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насекаде.
4. На слушалка/звучник се вклопува удобно во вашето уво лесно која ги држи вашите приватни разговори.
5. Апликации :
l Соодветниот персонал : полицијата, војската, нешто големо, и бизнисмен.
l Поврзани сајтови : ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, аеродроми, казина, фабрики за производство, конвенции, концерти, магацини, и бучни околини.
6. Конектор : 2,5 мм аудио приклучок.
7. Боја : Црна.
Применливи Модели :
l HYT TC310 TC320 TC1688
l за полнење За Motorola FRS/ГМРС : FR50, FR60, Дух GTSpirit GT плус FR50, FR60, XTL446, SX700, FV200, FV500
l За Talkabout : T270, T280, T289, T4800, T4900, T5000, T5100, T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5428, T5500, T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700 , T5710, T5720, T5725, T5800, T5820, T5920, T5950, T6200, T6210, T6220, T6250, T6300, T6400, T7200
Напомена : Ако вашата токи-токи тип не е на листата погоре, ве молиме да видам други предмети или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогнат да го најдете оној кој одговара за вас.
Џеб вклучува :
1 X 1 Pin Слушалката Слушалката за полнење за Motorola Радио

Основни својства

Број На Модел На:
T6220/T6500/270 Кобра FRS 5512/6300 Слушалка
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Is_Display:
Yes
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Складирање Канал:
зависи од радио
Бренд Име:
BAOFENG
Воки Токи Тип:
Преносни
Разговор Опсег:
зависи од радио

Тие исто така купуваат со овој производ.