.

.

STARPAD За Бесплатен превозот за magotan се зголемуваат тим голф 6 нови passat начин видите искра приклучок

STARPAD За Бесплатен превозот за magotan се зголемуваат тим голф 6 нови passat начин видите искра приклучок

DEN 1080.00
DEN 1200.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Или изборот ЕМС или другите. Уживајте во вашата шопинг. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Или испратете уште една нова една за да ви. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија.
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Благодарам многу. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ви благодарам многу. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. По двете тебе и мене потврди проблеми.

Основни својства

Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.