.

.

Нови Пристигна 5Pcs Стоматолог Копче Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Стоматолошки Handpiece Keychain Подарок

Нови Пристигна 5Pcs Стоматолог Копче Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Стоматолошки Handpiece Keychain Подарок

DEN 636.00
DEN 676.32
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


5 Pcs Стоматолог Копче Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Стоматолошки Handpiece Keychain Подарок Мало Value > 27 ДОЛАРИ! Цена за 5pcs! 100% сосема нов и висок квалитет на Оригинален подарок за себе или за вашите посебни стоматолошки стручни! Поединечно завиткани Handpiece (без keychain) е околу. 1 3/4" во должина од Пакување Листа : 5 Pcs

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Стоматолог Копче Синџир Нерѓосувачки
Состојка:
Никој
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
55g

Тие исто така купуваат со овој производ.