.

.

SSEA Нови САД Тастатурата За Toshiba C660 C670 L650 L655 L650D L655D L670 L675 L750 L755 C650 C655 C670 L675 L755 L770 L775

SSEA Нови САД Тастатурата За Toshiba C660 C670 L650 L655 L650D L655D L670 L675 L750 L755 C650 C655 C670 L675

DEN 638.00
DEN 671.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Писмо : Англиски
НИ стандард , 90-ден Гаранција
Нови
Тастатура со лента кабел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понуди задоволителни услуга и Лаптоп Тастатура
Превозот :
1. Ние можеме да брод на светот.
2. Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3. Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Основни својства

боја:
Црна
Број На Модел На:
C650 C655 C670 L675 L750 L755 L670 L650 L655 L670 L770 L775
Бренд Име:
SSEA
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Стандард:
НИ Стандард

Тие исто така купуваат со овој производ.