.

.

CC Цветни Круни Tiaras Хривнија 2 парчиња Поставува Гарланд Двојно Свадба Коса Додатоци За Булчински Пратилки Плажа Накит su031

CC Цветни Круни Tiaras Хривнија 2 парчиња Поставува Гарланд Двојно Свадба Коса Додатоци За Булчински Пратилки

DEN 314.00
DEN 483.84
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
CC Цветни Круни Tiaras Хривнија 2 парчиња Поставува Гарланд Двојно Свадба Коса Додатоци За Булчински Пратилки Плажа Накит su031
Информација за производот :
1.Свадба коса додатоци за булчински
2.Двојно дизајн гарланд barcelets
3.Повод : свадба,ангажман
4.Главниот камен : Пена
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе
земете 26-60 дена да пристигнат. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето или ја за вас.
Q2 : Дали вашиот накит ќе се претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ??
A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет
Плус или DHL/UPS/EMS, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел :
Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел на повеќе од $5) 35-60 работни дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $5) 45-90 работни дена
Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $15) 25-60 работни дена
DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа.
2. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ако сакате да declar
како вистинската вредност или други ве молам оставете порака.
1. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит,ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање
превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.

Основни својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
самовила
Бренд Име:
CC&BYX
Број На Модел На:
Цветни Круни
Тип:
Tiaras
Материјал:
пена
боја:
розова боја/бела/виолетова
Tiaras Круни:
Самовила Круни
свадба коса додатоци:
Коса Додатоци
Ангажирање Додатоци:
партија плажа
свадба коса додатоци:
гарланд
цвет круна:
Рачно изработени
цвет хривнија:
2 ПАРЧИЊА ПОСТАВУВА
Обликот:
Цвеќиња Форма
дизајн:
Двојно Дизајн
Стил:
Романтични

Тие исто така купуваат со овој производ.