.

.

100yards прекрасен цвет печатени НЕПРИЈАТЕЛ(флора отпечатоци), 5/8 виткање еластична, најдобро за рака бендови, венчиња за коса додатоци

100yards прекрасен цвет печатени НЕПРИЈАТЕЛ(флора отпечатоци), 5/8 виткање еластична, најдобро за рака бендови,

DEN 1248.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пати во текот еластична(НЕПРИЈАТЕЛ) лента за печатење на производителот
1) со Сертификатна : OEKO-TEX Сертификација
2) Снабдување тип : OEM услуга
3) Снабдувачот : Производител
Превозот
1. Бесплатен Превозот нарачки ќе биде избран од страна на Кина Пост, 15-26 работни дена да дестинација.
2. International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
3. Ако вашата цел е повеќе од $150 вкупно, ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Основни својства

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
пати во текот еластичен
Шема:
Цвет
лента тип:
пати во текот еластичен
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Снабдувач Тип:
производител
is_customized:
Yes
боја:
како на слика

Тие исто така купуваат со овој производ.