.

.

16696-Б, 38mm 32 бои може да се избере 25 метри од свила лента, декоративна лента свадба, хартија за завиткување, занает материјали DIY

16696-Б, 38mm 32 бои може да се избере 25 метри од свила лента, декоративна лента свадба, хартија за завиткување,

DEN 146.00
DEN 187.20
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, свадба фаворизира, свеќи, накит, потпури, Печатење. Квалитет на Ткаенина лента може да се користи на облека, шиење, Кроења, hairpiece, corsage и многу повеќе. Услови : 100% Нов Материјал : Лента големини : 38mm Должина : 25 метри/ roll пакет : 1 парчиња. Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот Внимание : 1piece = 1roll = 25yards=22meter. ако сакате да купите друга боја. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. Ве молиме оставете порака што бројот боја сакате, ви Благодарам многу! начин на плаќање :
Ние поддршка, со цел да го продаде преку платен промет, кредитни картички преку глобалната брзина.
Време на испорака :
Нормално, наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
Руски клиенти ве молиме имајте во предвид :
Според новиот политика, руската поштата во средината на февруари закон, примачот мора да биде лицето кое е полно име, инаку парцели ќе бидат вратени на испраќачот. Така бидете сигурни дека ја имате вистинската информација, кога ќе ги нарачате. Ви благодариме.
Контакт информации :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате со било какви прашања. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации. Ако нешто не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да 100% задоволството на клиентите со квалитет на услуга.
Вести на Нашите производи на тимот :
Од време на време ние испраќате нови проект, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница за вашата продавница листа, па ажурирање на нашите нови производи.
Ви благодариме за вашата посета : )

Основни својства

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
YJHSMY
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
16696-Б
Шема:
Полна Боја
Ширина:
38MM
is_customized:
Yes
боја:
погледни го слика

Тие исто така купуваат со овој производ.