.

.

PPCrafts Лента 9 16 25MM Дополнителните Појас Лента За DIY Hairbow Занаети Свадба 50yds/тркалаат Бесплатен превозот

PPCrafts Лента 9 16 25MM Дополнителните Појас Лента За DIY Hairbow Занаети Свадба 50yds/тркалаат Бесплатен превозот

DEN 638.00
DEN 751.20
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот
Печатени Grosgrain Лента
50 јарди БОЈА
Ве молиме да ги собереш треба боја(s) и да се испрати до нас од страна на порака.
Опис :
Бренд : PPCrafts
Име : ПЕЧАТЕНИ Лента
Материјал : 100% Полиестер
По Занает : Екран Мастило Печатени
Ширина (приближно) : 9mm/16mm/25мм
Должина (приближно) : 50 двор
Боја : Како на сликата прикажани,
Пакет се вклучени :
100yards/ролна, 1 боја на 1 големина.
Обезбедување На Квалитет :
Моделот е отпечатен во многу добар квалитет и овој производ е со висок стандард во согласност со " Oeko - Tex Стандард 100 ". Тоа е совршен за завиткување и правење на вашиот занаети како лакови и косата се удира.
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
Во текот 2kg sent items (пратени ставки страна на Ems Express(5-15 DAYS). како што вкупната тежина имаат над 2kg, не можеше да го испратите по препорачана Пошта во 1 парцела.
САД : 2-4 недели
О : 2 - 4 недели
Европа : 3 - 5 недели (Русија : arround 3 - 5 недели)
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект на "Комбинирано Плаќање/Испорака'. Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти. За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ве молиме испратете порака на нас или да не контактирате преку Trade Manager на линија.Ви благодариме вер многу!

Основни својства

боја:
9MM, 16MM, 25ММ
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
AX441
Ширина:
9mm-25mm
Шема:
Зборот
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.