.

.

За samsung CLP310 CLP315 OPC Тапан JC96-04837A CLT-R409 OPC CLP310 CLP315 CLP315W CLP3170 CLX3170FN CLX3175 CLX3175FN CLX3175FW

За samsung CLP310 CLP315 OPC Тапан JC96-04837A CLT-R409 OPC CLP310 CLP315 CLP315W CLP3170 CLX3170FN CLX3175 CLX3175FN

DEN 1531.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

страница : Б.боја : зелена или сина боја тапан OPC ТАПАН
5.Како да нарачате од нашето штабови :
За Плаќање
За Превозот
За Штета
НДК е Политика
1)за купувачот внимание пред да се купи :
2)нашата предност и клиент сервис на :
3)НДК е Qualtiy Гаранција и Qualtiy Гаранција
Abour НДК 's Политика за Враќање :
Abour НДК 's Политика за Замена,Наплата и Размената :
Повратни информации
За Брендови
НДК Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
НДК After Sales Служат
За НДК
pc тапан за Samsung Xpress М 2071 W Тонер
opc тапан за Samsung Xpress М 2620 Тонер
opc тапан за Samsung Xpress М 2620 D Тонер
opc тапан за Samsung Xpress М 2620 се СНАОЃААТ на Тонер
opc тапан за Samsung Xpress М 2625 Тонер
opc тапан за Samsung Xpress М 2625 D Тонер
Тонер Чипови /Opc Тапан /Тонер во Прав /Доктор на Ножот/ Wiper сечилото/ Маг Ролери/ Инвеститорот Ролери/Трансфер Ролери/ПЦР/Тонер кертриџ/Мастило/ Мастило кертриџ
боја тонер кертриџ чипови,црн тонер кертриџ чипови, моно тонер кертриџ чипови,факс тонер. Стоката
вклучувајќи ; ISO9001 : 2008, ISO14001 : 2004
Второ,НДК ќе се поправи или да го замени бесплатно сите делови, кои се или стана погрешната страна на
причина на
користење на неисправни материјали или поради неисправни изработка во период од 12
(дванаесет)
календарски месеци од датум на испорака на Стоката, ако делови не биле злоупотреба!
можете да ги проверите деталите, како и нашата документ на нашата веб-страница на www. Квалитетот на Стоката ќе се целосно
одговараат на производство е техничка документација и сертификати.-16 K CMY-4 K тапан кертриџ OPC ТАПАН
4.фото е за референца
7.Skype : sherryhuang000001
Информации За Производот
Printer Model Кертриџ Не Принос за Samsung Xpress C460 W/за Samsung Xpress C460 FW/за Samsung Xpress C410 W/за Samsung Xpress C410 FW/за Samsung CLX-3305 W/за Samsung CLX-3305 FW/за Samsung CLX-3305 FN/за Samsung CLX-3305/за Samsung CLX-3300/за Samsung CLP-365 W/за Samsung CLP-365/за Samsung CLP-360/CLP-360 N/CLP-360 ND/ CLP-362/CLP-363/CLP-364/CLP-365 W/EXP/CLP-367 W/CLP-368/ CLX-3302/CLX-3303,CLX-3303 FW/CLX-3304/CLX-3305 FW/GOV,CLX-3305 W/CLX-3307 FW/CLX-3307 FW GOV/CLX-3307 W/ SL-C463 W/C463 FW/C462 W/C462 FW/C460 W/C460 FW/SL-C412 W/C413 W К В LT-R406 S 1 6 К CLT - Р 406 S 4 К У В LT-R406 S 4 K Y C LT-4 R06 S 4 К
Основни информации
име на производ : OPC тапан
опрема :
Со црна брзини /со бела брзини
Боја :
сина боја /зелена боја/OEM боја/Црна боја
Квалитет :
Одделение А ,100% сосема нов opc тапан,defive стапка пониска од 2%
Квалитетот garantee :
Нашата гаранција за квалитет е за 100% враќање и замена доколку постои каква било квалитетот проблем!
Прво,НДК и да гарантира на Купувачот на квалитетот на Стоката.НДК wechat/whatsapp/мобилен : 0086-13576261899
6.
За samsung CLP310 CLP315 OPC Тапан JC96-04837 A CLT-R409 OPC CLP310 CLP315 CLP315 W CLP3170 CLX3170 FN CLX3175 CLX3175 FN CLX3175 FW
1.Како да се цел од страна на ЗАЧУВАМ од нашата онлајн продавница со aliexpress или на alibaba :
2.com и
ние сме златна производителот повеќе од 4 години! Живот :
3 кругови живот,што може да се рефил за 3 пати со нашите OPC тапан Стандард :
ISO9001/ISO14001 сертификација Пакување црна хартија+airbag+ Прилагодено пакување, неутрален пакување, големо пакување,сите со алуминиум кеси температура на Чување спектар -20 до 40° C Оперативни влажност опсег од 10 до 70% RH
Производ Слика
Основни Информации
Детални информации
Како да се исчисти OPC тапан и Како да го замени на OPC тапан :
Нашата Контрола на Квалитет ,опрема и техничка поддршка за OPC тапан :
Компанијата Информации За НДК
Контактирајте со НДК
НДК Сертификати
ISO9001 Сертификат
ISO14001 Сертификат
НДК фер/exhibition/експо Сертификати за 2012 година бизнис-информира во Русија и
2012 ја дополните-Исток ЕКСПО во Индонезија :
НДК Регистрација Сертификати со Кинеските обичаи и владата за извоз право и извоз претпријатие број за идентификација :
НДК општите даноци registrationi за сертификација на насловната страница и на задната страна :
НДК ДАНОК registrationi за сертификација на :
НДК organation код certificatoin од страна на Кинеската влада :
НДК Бизнис Лиценца :
НДК линија за производство
НДК Магацин
Објективна слика
По се изложба фер имаме присуствуваа :
Како да се цел
Како да нарачате :
1.

Основни својства

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
CLT-R409 OPC CLP310 CLP315 CLP315W CLP3170 CLX3170FN CLX3175
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
нов барабан,компатибилен OPC,сосема нов opc тапан,печатач opc тапан
функција за печатење/Копир/MFP:
За samsung CLP310 CLP315 OPC Тапан JC96-04837A CLT-R409 OPC CLP310
бои/боја:
зелено/Сино/OEM боја opc тапан за photoconductor слики тапан
страница принос/page капацитет:
Б.К.-16000 CMY-4000 СТРАНИЦИ со 5% покриеност стапка од А4 или писмо
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
CLT-R409 OPC CLP310 CLP315 CLP315W CLP3170 CLX3170FN CLX3175
поврзани со индустријата за Печатач/Копир/MFP:
CLP315W CLP3170 CLX3170FN CLX3175 CLX3175FN CLX3175FW
НДК пакување:
црна хартија,airbag за пакување , неутрален пакување ,сите со алуминиум кеси
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/копир/MFP/Photocoier модел:
CLT-R409 OPC CLP310 CLP315 CLP315W CLP3170 CLX3170FN CLX3175
тапан кертриџ/OEM слики единица кодот:
CLT-R406S/CLT-R4062S/CLT-R4063S/CLT-R406S/ВИДИ/CLT-R406S/XIL/XAA/ELS

Тие исто така купуваат со овој производ.