.

.

Моден Жените се Зголеми Злато CZ камен Прободен Dangle Капка Обетки бела

Моден Жените се Зголеми Злато CZ камен Прободен Dangle Капка Обетки бела

DEN 104.64

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : CZ камен Количина : 1 пар Состојба : 100% Сосема Нов Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба Материјал : CZ камен
Количина : 1 пар
Состојба : 100% Сосема Нов
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Боја : бела
Пакет Содржина :
1 Пар Dangle Капка Обетки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Основни својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Злато Позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки

Тие исто така купуваат со овој производ.