.

.

бесплатни shipipping 1 тркалаат /МНОГУ.10мм Ева пена листови,Занает ева листови, Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени cosplay материјал 50cm*2м

бесплатни shipipping 1 тркалаат /МНОГУ.10мм Ева пена листови,Занает ева листови, Лесно да се намали,Удар лист,рачно

DEN 1646.00
DEN 1732.32
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бесплатен превозот еден тркалаат по Многу од Кина пост воздух mail Ева пена листови,Занает листови, Училишни проекти Лесно да се намали,Удар лист,рачно изработени материјал cosplay материјал Големина : 10мм дебелина

Основни својства

боја:
38degree бела, 38degree црна, Сива, 45degree бела, црна 45degree
Големина:
38 degree
Димензии:
50cm*2м
Со Решетката за Игра ќебе или Не:
No
Дебелина:
1cm
Карактеристики:
Спортски,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години,13-24 Месеци
Тип:
Целата
Материјал:
ЕВА

Тие исто така купуваат со овој производ.