.

.

Исклучителна Се Зголеми Виножито Кристал Циркон 925 Фунта Сребрен Прстен Убава Накит Големина 5 6 7 8 9 10 11 12 F1531

Исклучителна Се Зголеми Виножито Кристал Циркон 925 Фунта Сребрен Прстен Убава Накит Големина 5 6 7 8 9 10 11

DEN 119.00
DEN 167.52
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


100% Сосема нов!!
Голема количина!Фабрика цена!
Прстен Големина : 5 6 7 8 9 10 11 12 Камен : Роза Виножито Топаз Pls Забелешка : последните фото само покажува овој стил прстен имаат 15 бои за да го одбра, не значи дека оваа цел вклучува 15 парчиња прстени.
Плаќање
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот
Хонгконг Пост Воздух Mail Слободни 11-25days Имаат следење на број
e Packet Слободни 5-12 дена САМО со брод до НАС
DHL $25 3-6 дена Добра Брзо
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат. ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата).Ве молиме почекајте со трпение.
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
ПРЕД ДА НИ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС НА ПРВО МЕСТО !

Основни својства

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Површината Ширина:
6mm
Број На Модел На:
F1531
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Функција:
Повик За Потсетникот
Бренд Име:
Weinuo
Метали Тип:
Сребро.

Тие исто така купуваат со овој производ.