.

.

Zilue 10pcs/Многу Хартија Фенер Браун Круг рачно изработени Виси Свадба Партија Свадба Хартија Фенер Декорација Додатоци

Zilue 10pcs/Многу Хартија Фенер Браун Круг рачно изработени Виси Свадба Партија Свадба Хартија Фенер Декорација

DEN 422.00
DEN 528.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Zilue 10pcs/Многу Хартија Фенер Браун Круг рачно изработени Виси Свадба Партија Свадба Хартија Фенер Декорација Додатоци
100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Хартија Фенери Материјал : Хартија+Железо остане бар Боја : Кафе Количина : 10 PCS Siz e : 6"15cm/8"20cm/10"25cm/12"30cm/14"35cm/16"40cm Облик : Тркалезна форма Pakage Содржина : 10 PCS x Хартија Фенери( не вклучуваат LED светло ) Функција : свадба, забава, одмор, дома декорација итн ВО ПАРК

Основни својства

Фенер Големина:
8inch, 14inch, 10inch, 6inch, 12inch, 16inch
Бренд Име:
zilue
is_customized:
Yes
Фенер Форма:
Круг
Повод:
Венчавка,Денот на Вљубените,Божиќ,детски Ден
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
ZL0001
Шема:
хартија фенер
боја:
кафе
Големина:
615cm/820cm/1025cm/1230cm/1435cm/1640cm
Пакување:
10pcs/многу
Користете Occassion:
партија/бебе туш/свадбена/родендени
Фенер Тип:
Виси Фенери

Тие исто така купуваат со овој производ.