.

.

16813M52,25ММ Снег цртан филм серија печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени коса додатоци свадба подарок материјали за пакување

16813M52,25ММ Снег цртан филм серија печатени grosgrain лента, DIY рачно изработени коса додатоци свадба подарок

DEN 146.00
DEN 187.20
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Предмет : 25мм Материјал : полиестер. Боја : исто како на сликата подолу Пакет : 10 јарди/многу. Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн. Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 25-45 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена. Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Акции на големо и OEM вашите сопствени дизајни. ПРЕВОЗОТ : Ние сме користење на регистрирани транспорт, според различни земји каде што се избере вистинскиот начин, бесплатен превозот е вклучен во најекономичен начин (Нормално за 20 дена, за да пристигне), ако сакате да се изречни или на пропишан начин, дополнителни трошоци за плати. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ : Ако не сте задоволни со нашите производи, може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот. Ние ги охрабруваме трговија на големо, ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка,добредојдовте на ОЕМ, ви благодарам.

Основни својства

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
YJHSMY
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
16813M52
Шема:
Цртан филм

Тие исто така купуваат со овој производ.