.

.

Jancoco Max Дама Ној Пердув Крзно Вест Или Жени Вистински Турција Пердув Крзно Gilet Мода Sashes Трговија На Големо / Retial S1053

Jancoco Max Дама Ној Пердув Крзно Вест Или Жени Вистински Турција Пердув Крзно Gilet Мода Sashes Трговија На

DEN 2147.00
DEN 4128.00
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Директна продажба од фабрика ( Степен на Квалитет )
Материјал : Вистински Ној Пердув Крзно
ПРЕВОЗОТ
Ве молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.
Бесплатен превозот обично трае околу 15-40 дена. (од страна на редовни воздухопловната Ali Express Стандард Превозот,Epacket,Кина Пост Воздух Пошта итн.).
Поради Одмор или Лоши временски услови, пакетот можеби доцнење за повеќе денови .
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
САД и велика БРИТАНИЈА, Германија, Австралија - нормално 10-20 дена.
Западна Европа (Франција, Данска, Шведска...) –нормално 15-30days.
Русија, Украина, Бразил - нормално 20-40days
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 30 дена, pls ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери за вас.
Ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот цена. Брза испорака зема 4-7 дена.
ЗА ДАНОК НА
Ние се изјасни како "подарок", со ниска вредност на пакетот за полесно царинење и обично нема данок.
Во ретки случаи, вашиот пакет можеби селектирани од страна на Царинската управа, и Купувачот ќе има обврска да плаќа данок давачки. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ние прифаќаме враќање или размена со оригиналните услови. Купувачите треба плати превозот поштенски за враќање.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и испрати назад на Објектот. КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, прво преку пораки.
Ние гарантираме за вашиот проблем ќе се реши брзо. Ви благодариме.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден Тенок Крзно
Бренд Име:
Jancoco Max
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Крзно
Јака:
V Деколте
Маскирани:
No
Број На Модел На:
S1053
Тип:
Без Ракави Вест
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Декорација:
Sashes
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Тие исто така купуваат со овој производ.